Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Pierzchnica FRRP Pierzchnica

Fundacja Rozwoju Regionu Pierzchnica

Aktualności

Przedsiębiorca Roku 2011 Gminy Pierzchnica

Przedsiębiorca Roku 2011 Gminy Pierzchnica


W dniu 19 lutego 2012 roku na uroczystej gali organizowanej przez Samorząd Gminy Pierzchnica i Fundację Rozwoju Regionu Pierzchnica ogłoszone zostały wyniki konkursu: „Przedsiębiorca Roku 2011 Gminy Pierzchnica”, którego organizatorem była Fundacja Rozwoju Regionu Pierzchnica. 

Uchwałą Zarządu Fundacji Rozwoju RegionuPierzchnica w 2008 roku ustanowiono tytuł: „Przedsiębiorca Roku .......  Gminy Pierzchnica”. Zgodnie z regulaminem konkursu kapituła przyznała 2 wyróżnienia i 1 nagrodę główną. Laureatem konkursu może zostać Przedsiębiorca (menadżer) prowadzący podmiot gospodarczy na terenie gminy Pierzchnica, który wyróżnił się w danym roku miał istotne osiągnięcia. Kandydat mógł się zgłosić sam lub też za jego zgodą mogła to zrobić inna osoba. Informacje o konkursie zostały zamieszczone w Gazetce Pierzchnickiej w wydaniu grudniowym, wywieszone na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej Fundacji. Nagrodę „Przedsiębiorca Roku .... Gminy Pierzchnica” można otrzymać nie częściej niż raz na 5 lat, natomiast wyróżnienie nie częściej niż raz na 3 lata. 

Wyróżnienia otrzymali: 

Pani Katarzyna Garlicka – właścicielka sklepu „Mleczny Róg” w Pierzchnicy za: rozwój firmy, tworzenie miejsc pracy, działalność charytatywną i ogólnospołeczną. 

Pani Małgorzaty Zychowicz – właścicielka Studia Fryzjersko – Kosmetycznego „Daria” w Pierzchnicy za: rozwój firmy, tworzenie miejsc pracy, uzyskiwanie nagród i wyróżnień w innych konkursach, działalność charytatywną i ogólnospołeczną.
Nagrodę główną i tytuł: „Przedsiębiorca Roku 2011 gminy Pierzchnica” otrzymał: Pan Rafał Garlicki - Prezes Zarządu Zakładu Przetwórstwa Spożywczego Spółka z o.o. w Pierzchnicy, za dynamiczny rozwój firmy, profesjonalizm w zarządzaniu, tworzenie miejsc pracy, a także w uznaniu w działalności sponsorskiej, charytatywnej i ogólnospołecznej.

Gratuluję laureatom.


mgr Dariusz Michalski - Prezes Zarządu
Fundacji Rozwoju Regionu Pierzchnica

23

LUT

2012

422

razy

czytano

109/115

frrp.pl

Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Lorem ipsum sit dolor

Ukryj moduł.